"Szuwarek"

Z Nami najlepsza nauka i doskonalenie pływania!

  • KURS PŁYWANIA
    JESIEŃ 2020

    Uczestnicy: brak ograniczeń wiekowych.

    Zapisy: już od 12.09.2020,
    drogą emailową.

    Szczegóły już wkrótce.

    W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny
    pod numerem: (+48) 509-086-682

    lub emailowo na adres: szuwarek.sokalski@wp.pl

  • Informacje Dotyczące Odrobienia Zajęć
    Z Kursu Wiosna 2020:

    Zajęcia wznawiamy 7 września 2020 zgodnie z harmonogramem i podziałem na grupy
    z kursu wiosennego. Terminarz znajduje się poniżej, po kliknięciu wizerunku lub nazwiska swojego trenera.

    Zajęcia z kursu wiosennego odrabiane są do 23.10.2020.

    Od 26.10.2020 do 01.11.2020 zajęcia z pływania nieodbędą się.

    Kurs Jesienno-Zimowy rozpoczynamy 02.11.2020.

  • Pan Marcin Sokalski (grupa I):

    Właściciel, instruktor, trener i wychowawca,
    prowadzi Szkołę Pływania "Szuwarek".
    Organizuje zajęcia z nauki i doskonalenia pływania
    codziennie od poniedziałku do piątku.

  • Pan Mateusz Sokalski (grupa II):

    Trener nauki i doskonalenia pływania na basenie w Gubinie.
    Prowadzi zajęcia sześć dni w tygodniu od poniedziałku do soboty.
    Posiada wszechstronne umiejętności interpersonalne
    pomagające w komunikacji z dziećmi.

  • Grupa II

    Terminarz zajęć z trenerem Mateuszem Sokalskim.

    Poniedziałek:

    16:00 17:00 18:00 19:00
    Aleksandra Cz. Nadia Natan J. Blanka T.
    Asia R. Elena Hubert P. Sabina B.
    Hania H. Hania G. Zofia W.
    Ula K. Kuba M.
    Kaja B. Franek W.
    Michał M.
  • Wtorek:

    16:00 17:00 18:00 19:00
    Lena J. Tamara K. Oliwia S. Olek Sz.
    Lena B. Laura K. Lena Stasiu S.
    Wiktor W. Julian L. Bianka
    Piotrek N. Weronika K. Alan S.
    Szymon B. Malwina L. Lena G.
    Nadia F.
    Lili R.
  • Środa:

    16:00 17:00 18:00 19:00
    Mateusz K. Karla W. Natan J. Hubert Jur.
    Jakub P. Alan Sk. Hubert P. Wojtek T.
    Oliwia G. Lena S. Maks D. Stasiu S.
    Wojciech K. Krzysiek K. Antek M.
    Igor P.
    Michał M.
  • Czwartek:

    16:00 17:00 18:00
    Hania Ch. Laura K. Tosia Rz.
    Bartek J. Tamara K. Hania Ch.
    Franek A. Dylan D.
    Lili R. Antek Ż.
    Asia R.
  • Piątek:

    17:00 18:00
    Filip L. Igor P.
    Lilianna B. Wiktoria Z.
    Hania W. Wiktoria A.
    Bianka Lena Boj.
    Lena
    Olaf Sz.
    Lena Pa.
  • Sobota:

    10:00 11:00
    Amelia J. Tosia Rz.
    Antosia M. Hania Ch.
    Filip Le. Krzysiek K.
    Vanessa E. Maks D.
    Natalia C.
    Kaja D.